Haftalık burç yorumları...

Dr. Şenay Devi'den haftalık burç yorumları…

Astroloji 10.02.2023, 10:52
Haftalık burç yorumları...

Koç

Bu haftanın başlarında, maceracı benliğinizin tüm kişisel etkileşimlerinizde parlamasına izin verin. Sevgililer Günü'nde, Ay'ın Koç burcundaki Jüpiter'le yaptığı üçgen açı seyahati ve vahşi maceraları teşvik eder - kesinlikle unutulmaması gereken bir gün! Ancak ertesi gün Venüs- Neptün kavuşumu kişisel sınırlarla ilgili sorunlara yol açabilir. Yalnızca duymak istediklerinizi duymak yerine, gerçekten bir eş veya arkadaşınızı dinlediğinizden emin olun. Cumartesi günü Güneş doğum haritanızın en ruhani bölgesine girerken, kendinizi normalden daha az sosyal hissedecek ve değerli zamanınızı yalnız geçirmek için daha istekli olacaksınız. Bu, günlük bir meditasyon uygulamasına veya belki de manevi bir günlüğe başlamak için ideal bir gün olacaktır.

Boğa

Bu haftanın başlarında, özellikle salı günü - Sevgililer Günü - Jüpiter'le ay üçgeninin uyanıp sevgilinizle olan karmik bağınızı derinleştirdiği aşk hayatınızı çevreleyen pek çok karmik maneviyat var.

Ertesi gün yöneticiniz Venüs, doğum haritanızın en sosyal bölgesinde Neptün ile kavuşuyor. Bekarsanız - hatta değilseniz bile! - bu, "sadece" bir arkadaş olan birine karşı kafa karıştırıcı duygulara işaret edebilir.

Hafta sonu, Güneş burç değiştirdiğinde ve aynı zamanda doğum haritanızın arkadaşlık bölgesine girdiğinde daha parlak bir not var. Cumartesi, yeni arkadaşlar edinmek veya yeni bir kulübe katılmak için çok iyi bir zaman olabilir.

İkizler

Bu Sevgililer Günü, karşıt burcunuzdaki Ay tarafından yönetiliyor, bu da onu ekstra ateşli ve tutkulu yapıyor, özellikle Ay İkizler'de Mars'a karşıt açı yaptığı için. Jüpiter ile ay üçgeni, bekarsanız ve bakıyorsanız, bir arkadaşlığın aşka dönüşeceğini de ima ediyor!

Çarşamba, muhtemelen potansiyel kariyer gelişimi şeklinde finansal fırsatlar getirir - ancak Venüs ile Neptün kavuşumu haritanızın en üstündeyken, her şey göründüğü gibi olmayabilir.

Önemli kariyer kararlarını, Güneş'in grafiğinizin en üstüne çıktığı Cumartesi gününe kadar erteleyin. Durum o zaman daha net olacak ve Güneş'in sıcaklığı tarafından yönlendirilecek, parlak seçimler yapabilirsiniz.

Yengeç

Salı günü Sevgililer Günü olabilir, ancak bu hafta işle çok daha fazla ilgileniyorsunuz. Bir iş arıyorsanız veya terfi almaya çalışıyorsanız, Salı günü Jüpiter'le olan ay üçgeni çok olumlu. Bununla birlikte, ayın Mars'a muhalefeti küçük beyaz yalanları desteklemediğinden, işverenlere karşı tamamen dürüst olun.

Çarşamba günü, seyahat muhtemelen eğlenceli olacak - ama aynı zamanda haritanızın bu alanında Venüs puslu Neptün ile kavuştuğu için potansiyel olarak kaotik olacak. Gününüzden en iyi şekilde yararlanmak için akışa uyun ve her şeyi kontrol etmeye çalışmayın.

Cumartesi günü Güneş burç değiştirdiğinde, sizi büyüleyen bir konuda bir kursa veya atölye çalışmasına kaydolun. Bu etki, eğitimi ve yaşam boyu öğrenmeyi teşvik eder - öyleyse devam edin, zihninizi genişletin!

Aslan

Aşıksanız, bu yıl Sevgililer Günü'nün tadını çıkaracaksınız ateşli bir ay etkisi sizi romantizmde sınırları zorlamaya ve büyük jestler yapmaya teşvik ediyor.

Ancak ertesi gün Venüs, haritanızın derinlik psikolojisi alanında Neptün'le birleşerek güdülerinizle ilgili bazı zor sorular soruyor. Gerçekte kim olduğunuz konusunda kafanız karıştığı için, bu etki sırasında kendi kendini analiz etmek zor olabilir.

Bu oldukça rahatsız edici hava, hafta sonu yaklaştıkça kaybolacak. Cumartesi günü Güneş'in burç değiştirmesiyle, kendinizi daha güçlü ve becerikli hissetmeye başlayacaksınız. Bu, güveniniz ve benlik saygınız üzerinde çalışmak için çok iyi bir zaman olacaktır.

Başak

Sizin için bu yıl Sevgililer Günü tamamen ev ve aileyle ilgili. Salı günü Jüpiter'le olan ay üçgeni, tamamen affetmekle ilgili olduğu için aile ilişkilerinizi düzeltmeye çalışıyorsanız son derece olumlu. Ancak ertesi gün, Venüs karşıt burcunuzdaki rüya gibi Neptün ile kavuştuğu için, kesinlikle romantizm havada. Bu büyülü, peri masalı bir etkidir, bu yüzden sürerken tadını çıkarın ve bol bol anı biriktirin!

Bekarsanız, tüm yıl boyunca yapabileceğiniz en iyi flört fırsatlarından biri için Cumartesi günü Güneş'in karşı burcunuza gelişine bakın. Güneş her türlü kişilerarası ilişkiye sevgi, ışık ve sıcaklık getirirken, özel biri de kanatlarda bekliyor olabilir.

Terazi

Bir ilişkiniz varsa, bu hafta, özellikle Salı günü, yani Sevgililer Günü'nde, iletişim çok önemlidir. Ay'ın Jüpiter'le üçgen açı yapması, doğru şeyi tam zamanında söylemenize yardımcı olacaktır, ancak samimiyet önemlidir - bir şeyi sırf söylemeniz gerektiğini düşündüğünüz için söylemeyin.

Çarşamba günü Venüs, doğum haritanızın refah bölgesinde Neptün ile kavuşuyor. Bu çok gevşek bir etkidir, ancak muhakemenizi de gölgeleyebilir. Bir sağlık sorununu görmezden gelmeyin veya onu ortadan kaldırabileceğinizi düşünmeyin - kontrol ettirin.

Cumartesi günü Güneş burç değiştirip haritanızın bu alanına girdiğinde, hem zihinsel hem de fiziksel olarak kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Hafta sonu, yeme ve egzersiz rejimlerinizi yeniden düşünmek için iyi bir zaman olabilir; bütünsel sağlık ve mutluluğu hedefler.

Akrep

Bu hafta özellikle Salı günü yani Sevgililer Günü'nde aşk sorumlulukla iç içe geçiyor. Kozmik titreşimler, ilgilenmeniz gereken şeyler ve insanlarla ilgilenmekle ilgilidir - ve bu kendi içinde sevginizi göstermenin mükemmel bir yoludur.

Çarşamba günü Venüs, doğum haritanızın risk alma bölgesinde Neptün ile kavuşuyor - bu da bazı çok "ilginç" romantik kararlara yol açabilir! Bu etki sizi neşe aramaya teşvik etse de muhakemenizi bulandırır ve çok yanıltıcı olabilir.

Daha sonra geri alamayacağınız herhangi bir karar vermeden önce Cumartesi günü Güneş burç değiştirene kadar bekleyin. Cumartesi gününden itibaren, hangi riskleri alabileceğiniz ve nelerden kaçınmanız gerektiği konusunda çok daha iyi bir fikre sahip olacaksınız.

Yay

Aşıksanız, kendinize olan güveninizi ve karizmanızı artıran tutkulu Yay burcundaki Ayı tarafından yönetilen bu unutulmaz bir Sevgililer Günü olabilir. Jüpiter'le olan ay üçgeni yaşama sevincini daha da artırırken, Ay'ın Mars'la olan karşıtlığı doğru miktarda gerilim yaratır!

Ancak Çarşamba günü, odak noktası aşk hayatınızdan uzaklaşıp aile hayatınıza ve evinize olur. Venüs, doğum haritanızın bu bölgesinde Neptün ile kavuştuğunda, durum bulanıklaşır ve kafası karışır. Mülkiyet konularında uzman tavsiyesi alın ve mümkünse aile dramlarından kaçının.

Cumartesi günü Güneş aile bölgenize girdiğinde, çok daha iyi bir konumda olacaksınız. Bu etki, aile gerilimlerini hafifletir ve evinizle ilgili her şeye yapıcı bir destek sağlar.

Oğlak

Kalbinde eski moda bir romantiksin, bu yüzden bu Sevgililer Günü'nde partnerinle baş başa kalmak isteyeceksin. Sevgililer Ayı, doğum haritanızın en gizli alanından parlıyor, bu nedenle aşk en iyi şekilde kapalı kapılar ardında çiçek açacaktır.

Çarşamba günü, düşünceleriniz bulanıksa endişelenmeyin. Bu, Venüs ile Neptün kavuşumunun etkisidir - ancak stresten bir adım geri çekilirseniz, gerçekten bu yaratıcı, öteki dünyaya ait titreşimin tadını çıkarabilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş burç değiştirdiğinde ve düşünme alanınıza girdiğinde, jilet gibi keskin içgörünüz tam gücüne kavuşacak. O zamana kadar rahatlayın ve rüyanın tadını çıkarın!

Kova

Bu Sevgililer Günü'nde hepiniz arkadaşlarınızla eğlenmek üzeresiniz. Bekarsanız, bir parti için harika bir zaman. Biriyle beraberseniz, Ay arkadaşlığı teşvik ettiğinden, o gün çifte randevuda sosyalleşmek isteyebilirsiniz.

Ancak ertesi gün, mali durumunuza sıkı bir şekilde bakmanız gerekecek. Venüs, doğum haritanızın para bölgesinde Neptün ile birleşerek sizi hem saf hem de dikkatsiz yapar. Herhangi bir önemli parasal karar vermeden önce uzman tavsiyesi alın.

Cumartesi günü Güneş'in haritanızın bu alanına girmesi ve bolluğu çekme yeteneğinizi artırmasıyla ileride daha iyi haberler var, ancak hafta ortası kesinlikle banka bakiyeniz için bir tehlike noktası.

Balık

Aşıksanız, bu Sevgililer Günü'nde sevgilinize lüksü gösteremeyeceğiniz için kızgın veya kırgın hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin, önemli olan ne harcadığınız değil, kalbinizden geçenlerdir.

Gerçekten de, hemen ertesi gün Venüs, yöneticiniz Neptün ile Balık burcunda kavuşuyor - bu, olduğunuz gibi tam anlamıyla duygulu bir romantik olma şansınız. Bu büyülü, mistik, son derece idealist hava, eşinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek için mükemmeldir.

Cumartesi günü Güneş Balık burcuna geçtiğinde yolda daha iyi haberler var. Bunu kişisel mini yeni yılınız olarak düşünün - bu, ileriye dönük plan yapma ve size 2023'ün geri kalanının en iyilerini getirecek olumlu seçimler yapma şansınız.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa kime oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa kime oy verirsiniz?
Namaz Vakti 30 Mart 2023
İmsak 05:18
Güneş 06:45
Öğle 13:14
İkindi 16:45
Akşam 19:33
Yatsı 20:54
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 25 60
2. Fenerbahçe 24 54
3. Beşiktaş 25 49
4. A.Demirspor 25 45
5. Trabzonspor 25 44
6. Başakşehir 24 41
7. Kayserispor 25 38
8. Konyaspor 25 34
9. Karagümrük 24 31
10. Antalyaspor 25 28
11. Alanyaspor 25 28
12. Sivasspor 25 27
13. Kasımpaşa 25 26
14. Gaziantep FK 25 25
15. Ankaragücü 24 25
16. İstanbulspor 24 24
17. Giresunspor 24 23
18. Hatayspor 24 23
19. Ümraniye 25 22
Takımlar O P
1. Samsunspor 28 60
2. Eyüpspor 27 53
3. Rizespor 27 52
4. Pendikspor 27 50
5. Sakaryaspor 27 49
6. Keçiörengücü 28 47
7. Bodrumspor 28 45
8. Manisa FK 27 42
9. Göztepe 27 41
10. Boluspor 27 41
11. Bandırmaspor 27 40
12. Tuzlaspor 27 28
13. Erzurumspor 26 25
14. Altay 27 25
15. Adanaspor 28 25
16. Altınordu 27 23
17. Gençlerbirliği 27 21
18. Denizlispor 28 17
19. Yeni Malatyaspor 28 16
Takımlar O P
1. Arsenal 28 69
2. M.City 27 61
3. M. United 26 50
4. Tottenham 28 49
5. Newcastle 26 47
6. Liverpool 26 42
7. Brighton 25 42
8. Brentford 27 42
9. Fulham 27 39
10. Chelsea 27 38
11. Aston Villa 27 38
12. Crystal Palace 28 27
13. Wolves 28 27
14. Leeds United 27 26
15. Everton 28 26
16. Nottingham Forest 27 26
17. Leicester City 27 25
18. West Ham United 26 24
19. Bournemouth 27 24
20. Southampton 28 23
Takımlar O P
1. Barcelona 26 68
2. Real Madrid 26 56
3. Atletico Madrid 26 51
4. Real Sociedad 26 48
5. Real Betis 26 45
6. Villarreal 26 41
7. Athletic Bilbao 26 36
8. Rayo Vallecano 26 36
9. Osasuna 26 34
10. Celta Vigo 26 34
11. Mallorca 26 32
12. Girona 26 31
13. Getafe 26 29
14. Sevilla 26 28
15. Cadiz 26 28
16. Real Valladolid 26 28
17. Espanyol 26 27
18. Valencia 26 26
19. Almeria 26 26
20. Elche 26 13