Haftalık burç yorumları...

Dr. Şenay Devi'den haftalık burç yorumları…

Astroloji 10.02.2023, 10:52
Haftalık burç yorumları...

Koç

Bu haftanın başlarında, maceracı benliğinizin tüm kişisel etkileşimlerinizde parlamasına izin verin. Sevgililer Günü'nde, Ay'ın Koç burcundaki Jüpiter'le yaptığı üçgen açı seyahati ve vahşi maceraları teşvik eder - kesinlikle unutulmaması gereken bir gün! Ancak ertesi gün Venüs- Neptün kavuşumu kişisel sınırlarla ilgili sorunlara yol açabilir. Yalnızca duymak istediklerinizi duymak yerine, gerçekten bir eş veya arkadaşınızı dinlediğinizden emin olun. Cumartesi günü Güneş doğum haritanızın en ruhani bölgesine girerken, kendinizi normalden daha az sosyal hissedecek ve değerli zamanınızı yalnız geçirmek için daha istekli olacaksınız. Bu, günlük bir meditasyon uygulamasına veya belki de manevi bir günlüğe başlamak için ideal bir gün olacaktır.

Boğa

Bu haftanın başlarında, özellikle salı günü - Sevgililer Günü - Jüpiter'le ay üçgeninin uyanıp sevgilinizle olan karmik bağınızı derinleştirdiği aşk hayatınızı çevreleyen pek çok karmik maneviyat var.

Ertesi gün yöneticiniz Venüs, doğum haritanızın en sosyal bölgesinde Neptün ile kavuşuyor. Bekarsanız - hatta değilseniz bile! - bu, "sadece" bir arkadaş olan birine karşı kafa karıştırıcı duygulara işaret edebilir.

Hafta sonu, Güneş burç değiştirdiğinde ve aynı zamanda doğum haritanızın arkadaşlık bölgesine girdiğinde daha parlak bir not var. Cumartesi, yeni arkadaşlar edinmek veya yeni bir kulübe katılmak için çok iyi bir zaman olabilir.

İkizler

Bu Sevgililer Günü, karşıt burcunuzdaki Ay tarafından yönetiliyor, bu da onu ekstra ateşli ve tutkulu yapıyor, özellikle Ay İkizler'de Mars'a karşıt açı yaptığı için. Jüpiter ile ay üçgeni, bekarsanız ve bakıyorsanız, bir arkadaşlığın aşka dönüşeceğini de ima ediyor!

Çarşamba, muhtemelen potansiyel kariyer gelişimi şeklinde finansal fırsatlar getirir - ancak Venüs ile Neptün kavuşumu haritanızın en üstündeyken, her şey göründüğü gibi olmayabilir.

Önemli kariyer kararlarını, Güneş'in grafiğinizin en üstüne çıktığı Cumartesi gününe kadar erteleyin. Durum o zaman daha net olacak ve Güneş'in sıcaklığı tarafından yönlendirilecek, parlak seçimler yapabilirsiniz.

Yengeç

Salı günü Sevgililer Günü olabilir, ancak bu hafta işle çok daha fazla ilgileniyorsunuz. Bir iş arıyorsanız veya terfi almaya çalışıyorsanız, Salı günü Jüpiter'le olan ay üçgeni çok olumlu. Bununla birlikte, ayın Mars'a muhalefeti küçük beyaz yalanları desteklemediğinden, işverenlere karşı tamamen dürüst olun.

Çarşamba günü, seyahat muhtemelen eğlenceli olacak - ama aynı zamanda haritanızın bu alanında Venüs puslu Neptün ile kavuştuğu için potansiyel olarak kaotik olacak. Gününüzden en iyi şekilde yararlanmak için akışa uyun ve her şeyi kontrol etmeye çalışmayın.

Cumartesi günü Güneş burç değiştirdiğinde, sizi büyüleyen bir konuda bir kursa veya atölye çalışmasına kaydolun. Bu etki, eğitimi ve yaşam boyu öğrenmeyi teşvik eder - öyleyse devam edin, zihninizi genişletin!

Aslan

Aşıksanız, bu yıl Sevgililer Günü'nün tadını çıkaracaksınız ateşli bir ay etkisi sizi romantizmde sınırları zorlamaya ve büyük jestler yapmaya teşvik ediyor.

Ancak ertesi gün Venüs, haritanızın derinlik psikolojisi alanında Neptün'le birleşerek güdülerinizle ilgili bazı zor sorular soruyor. Gerçekte kim olduğunuz konusunda kafanız karıştığı için, bu etki sırasında kendi kendini analiz etmek zor olabilir.

Bu oldukça rahatsız edici hava, hafta sonu yaklaştıkça kaybolacak. Cumartesi günü Güneş'in burç değiştirmesiyle, kendinizi daha güçlü ve becerikli hissetmeye başlayacaksınız. Bu, güveniniz ve benlik saygınız üzerinde çalışmak için çok iyi bir zaman olacaktır.

Başak

Sizin için bu yıl Sevgililer Günü tamamen ev ve aileyle ilgili. Salı günü Jüpiter'le olan ay üçgeni, tamamen affetmekle ilgili olduğu için aile ilişkilerinizi düzeltmeye çalışıyorsanız son derece olumlu. Ancak ertesi gün, Venüs karşıt burcunuzdaki rüya gibi Neptün ile kavuştuğu için, kesinlikle romantizm havada. Bu büyülü, peri masalı bir etkidir, bu yüzden sürerken tadını çıkarın ve bol bol anı biriktirin!

Bekarsanız, tüm yıl boyunca yapabileceğiniz en iyi flört fırsatlarından biri için Cumartesi günü Güneş'in karşı burcunuza gelişine bakın. Güneş her türlü kişilerarası ilişkiye sevgi, ışık ve sıcaklık getirirken, özel biri de kanatlarda bekliyor olabilir.

Terazi

Bir ilişkiniz varsa, bu hafta, özellikle Salı günü, yani Sevgililer Günü'nde, iletişim çok önemlidir. Ay'ın Jüpiter'le üçgen açı yapması, doğru şeyi tam zamanında söylemenize yardımcı olacaktır, ancak samimiyet önemlidir - bir şeyi sırf söylemeniz gerektiğini düşündüğünüz için söylemeyin.

Çarşamba günü Venüs, doğum haritanızın refah bölgesinde Neptün ile kavuşuyor. Bu çok gevşek bir etkidir, ancak muhakemenizi de gölgeleyebilir. Bir sağlık sorununu görmezden gelmeyin veya onu ortadan kaldırabileceğinizi düşünmeyin - kontrol ettirin.

Cumartesi günü Güneş burç değiştirip haritanızın bu alanına girdiğinde, hem zihinsel hem de fiziksel olarak kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Hafta sonu, yeme ve egzersiz rejimlerinizi yeniden düşünmek için iyi bir zaman olabilir; bütünsel sağlık ve mutluluğu hedefler.

Akrep

Bu hafta özellikle Salı günü yani Sevgililer Günü'nde aşk sorumlulukla iç içe geçiyor. Kozmik titreşimler, ilgilenmeniz gereken şeyler ve insanlarla ilgilenmekle ilgilidir - ve bu kendi içinde sevginizi göstermenin mükemmel bir yoludur.

Çarşamba günü Venüs, doğum haritanızın risk alma bölgesinde Neptün ile kavuşuyor - bu da bazı çok "ilginç" romantik kararlara yol açabilir! Bu etki sizi neşe aramaya teşvik etse de muhakemenizi bulandırır ve çok yanıltıcı olabilir.

Daha sonra geri alamayacağınız herhangi bir karar vermeden önce Cumartesi günü Güneş burç değiştirene kadar bekleyin. Cumartesi gününden itibaren, hangi riskleri alabileceğiniz ve nelerden kaçınmanız gerektiği konusunda çok daha iyi bir fikre sahip olacaksınız.

Yay

Aşıksanız, kendinize olan güveninizi ve karizmanızı artıran tutkulu Yay burcundaki Ayı tarafından yönetilen bu unutulmaz bir Sevgililer Günü olabilir. Jüpiter'le olan ay üçgeni yaşama sevincini daha da artırırken, Ay'ın Mars'la olan karşıtlığı doğru miktarda gerilim yaratır!

Ancak Çarşamba günü, odak noktası aşk hayatınızdan uzaklaşıp aile hayatınıza ve evinize olur. Venüs, doğum haritanızın bu bölgesinde Neptün ile kavuştuğunda, durum bulanıklaşır ve kafası karışır. Mülkiyet konularında uzman tavsiyesi alın ve mümkünse aile dramlarından kaçının.

Cumartesi günü Güneş aile bölgenize girdiğinde, çok daha iyi bir konumda olacaksınız. Bu etki, aile gerilimlerini hafifletir ve evinizle ilgili her şeye yapıcı bir destek sağlar.

Oğlak

Kalbinde eski moda bir romantiksin, bu yüzden bu Sevgililer Günü'nde partnerinle baş başa kalmak isteyeceksin. Sevgililer Ayı, doğum haritanızın en gizli alanından parlıyor, bu nedenle aşk en iyi şekilde kapalı kapılar ardında çiçek açacaktır.

Çarşamba günü, düşünceleriniz bulanıksa endişelenmeyin. Bu, Venüs ile Neptün kavuşumunun etkisidir - ancak stresten bir adım geri çekilirseniz, gerçekten bu yaratıcı, öteki dünyaya ait titreşimin tadını çıkarabilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş burç değiştirdiğinde ve düşünme alanınıza girdiğinde, jilet gibi keskin içgörünüz tam gücüne kavuşacak. O zamana kadar rahatlayın ve rüyanın tadını çıkarın!

Kova

Bu Sevgililer Günü'nde hepiniz arkadaşlarınızla eğlenmek üzeresiniz. Bekarsanız, bir parti için harika bir zaman. Biriyle beraberseniz, Ay arkadaşlığı teşvik ettiğinden, o gün çifte randevuda sosyalleşmek isteyebilirsiniz.

Ancak ertesi gün, mali durumunuza sıkı bir şekilde bakmanız gerekecek. Venüs, doğum haritanızın para bölgesinde Neptün ile birleşerek sizi hem saf hem de dikkatsiz yapar. Herhangi bir önemli parasal karar vermeden önce uzman tavsiyesi alın.

Cumartesi günü Güneş'in haritanızın bu alanına girmesi ve bolluğu çekme yeteneğinizi artırmasıyla ileride daha iyi haberler var, ancak hafta ortası kesinlikle banka bakiyeniz için bir tehlike noktası.

Balık

Aşıksanız, bu Sevgililer Günü'nde sevgilinize lüksü gösteremeyeceğiniz için kızgın veya kırgın hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin, önemli olan ne harcadığınız değil, kalbinizden geçenlerdir.

Gerçekten de, hemen ertesi gün Venüs, yöneticiniz Neptün ile Balık burcunda kavuşuyor - bu, olduğunuz gibi tam anlamıyla duygulu bir romantik olma şansınız. Bu büyülü, mistik, son derece idealist hava, eşinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek için mükemmeldir.

Cumartesi günü Güneş Balık burcuna geçtiğinde yolda daha iyi haberler var. Bunu kişisel mini yeni yılınız olarak düşünün - bu, ileriye dönük plan yapma ve size 2023'ün geri kalanının en iyilerini getirecek olumlu seçimler yapma şansınız.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
15
açık
Günün Anketi Tümü
Ali Koç mu? Aziz Yıldırım mı?
Ali Koç mu? Aziz Yıldırım mı?
Namaz Vakti 26 Haziran 2024
İmsak 03:26
Güneş 05:26
Öğle 13:12
İkindi 17:12
Akşam 20:47
Yatsı 22:39
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 38 102
2. Fenerbahçe 38 99
3. Trabzonspor 38 67
4. Başakşehir 38 61
5. Kasımpasa 38 56
6. Beşiktaş 38 56
7. Sivasspor 38 54
8. Alanyaspor 38 52
9. Rizespor 38 50
10. Antalyaspor 38 49
11. Gaziantep FK 38 44
12. A.Demirspor 38 44
13. Samsunspor 38 43
14. Kayserispor 38 42
15. Hatayspor 38 41
16. Konyaspor 38 41
17. Ankaragücü 38 40
18. Karagümrük 38 40
19. Pendikspor 38 37
20. İstanbulspor 38 16
Takımlar O P
1. Eyüpspor 34 75
2. Göztepe 34 70
3. Sakaryaspor 34 60
4. Bodrumspor 34 57
5. Ahlatçı Çorum FK 34 56
6. Kocaelispor 34 55
7. Boluspor 34 53
8. Gençlerbirliği 34 51
9. Bandırmaspor 34 50
10. Erzurumspor 34 44
11. Ümraniye 34 43
12. Manisa FK 34 40
13. Keçiörengücü 34 40
14. Adanaspor 34 39
15. Şanlıurfaspor 34 38
16. Tuzlaspor 34 38
17. Altay 34 10
18. Giresunspor 34 7
Takımlar O P
1. M.City 38 91
2. Arsenal 38 89
3. Liverpool 38 82
4. Aston Villa 38 68
5. Tottenham 38 66
6. Chelsea 38 63
7. Newcastle 38 60
8. M. United 38 60
9. West Ham United 38 52
10. Crystal Palace 38 49
11. Brighton 38 48
12. Bournemouth 38 48
13. Fulham 38 47
14. Wolves 38 46
15. Everton 38 40
16. Brentford 38 39
17. Nottingham Forest 38 32
18. Luton Town 38 26
19. Burnley 38 24
20. Sheffield United 38 16
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 95
2. Barcelona 38 85
3. Girona 38 81
4. Atletico Madrid 38 76
5. Athletic Bilbao 38 68
6. Real Sociedad 38 60
7. Real Betis 38 57
8. Villarreal 38 53
9. Valencia 38 49
10. Deportivo Alaves 38 46
11. Osasuna 38 45
12. Getafe 38 43
13. Celta Vigo 38 41
14. Sevilla 38 41
15. Mallorca 38 40
16. Las Palmas 38 40
17. Rayo Vallecano 38 38
18. Cadiz 38 33
19. Almeria 38 21
20. Granada 38 21